Зателефонуйте нам! Працюємо з 8:00 до 21:00 *
Дзвінки з невідкладних питань приймаються цілодобово

+(380) 63 80 80 444
Передзвоніть мені

Допомога юриста при ДТП


ДТП
Якщо Ви стали учасником транспортної пригоди, адвокат по ДТП допоможе Вам захистити свої права у складних ситуаціях на дорогах.

У наш час високих швидкостей і інтенсивного руху транспорту у великих містах і за їх межами, в умовах неналежної якості дорожнього покриття, практично кожен водій може стати учасником ДТП – з власної вини або за збігом обставин. Будь-яка аварія спричиняє не лише стрес і переляк, але й завдання шкоди здоров’ю водіїв та пішоходів, тимчасову втрату дієздатності водія і чималий матеріальний збиток через пошкодження автомобіля, а це, в свою чергу, призводить до втрати засобу пересування, необхідного для роботи і забезпечення сім’ї автовласника. Тому, майже в кожному випадку дорожньо-транспортної пригоди, необхідна допомога адвоката по ДТП.

Грамотний юрист розбереться у всіх нюансах ДТП та докладе максимум зусиль, щоб вирішити питання на Вашу користь. Кваліфікована консультація адвоката може знадобитися відразу ж після інциденту, незалежно від того, чи клієнт є винуватцем, чи потерпілим внаслідок аварії. Фахові адвокати компанії “Львівський міст” мають великий досвід в цій галузі права і зможуть вирішити будь-який спір щодо дорожніх ситуацій в інтересах свого клієнта. Обізнаний адвокат вирішує всі питання оперативно, діючи виключно в рамках правового поля. Відразу після звернення клієнта фахівець вивчає протокол, складений співробітниками ДПС, піднімає страхову документацію і збирає необхідний пакет документів.

З нами Ви отримуєте:

  • Професійну консультацію адвоката з досвідом роботи по ДТП більше 10 років
  • Впевненість у розгляді справи з максимальною користю для Вас
  • 100% відновлення порушених прав
  • Повне відшкодування збитків з компенсацією моральної шкоди
  • Високу якість послуг
  • Роботу на результат

Допомога юриста при ДТП

 

Замовити зворотній дзвінок Зателефонувати Нам
×
Замовити зворотній дзвінок