Зателефонуйте нам! Працюємо з 8:00 до 21:00 *
Дзвінки з невідкладних питань приймаються цілодобово

+(380) 63 80 80 444
Передзвоніть мені

Чому ми?

“Львівський міст” – це юридична компанія з багаторічним досвідом роботи, наша спеціалізація – надання юридичних послуг. Ми поєднуємо всі основні переваги юридичних фірм – професіоналізм, досвід, відповідальність, гнучкість, постійне вдосконалення і орієнтованість на клієнта.

Великий досвід роботи

Напрацьований роками досвід дозволяє нашим юристам вирішувати як найпростіші, так і найскладніші питання.

Індивідуальний підхідправова допомога

Тільки такий підхід, побудований на повній самовіддачі, високому професіоналізмі і результаті роботи багатьох юристів, може дати гарантований хороший результат вирішення питань клієнта.

Результат

Результат нашої роботи – це задоволені клієнти, які звертаються до нас повторно, а також радять нас своїм друзям і родичам.

Професіоналізм

Наші фахівці працюють і вдосконалюють знання в вузьких спеціальностях юриспруденції і є кваліфікованими професіоналами.

Інформаційна відкритість

Ми завжди інформуємо клієнтів про хід справи. Юристи перебувають на зв’язку 24 години на добу, 7 днів на тиждень і готові відповісти на всі Ваші запитання.

Головна перевага, що виділяє нас серед безлічі юридичних фірм, полягає в комплексному підході до вирішення Ваших питань.

Звертаючись до нас, Ви отримуєте результат роботи команди професіоналів, а не окремого адвоката чи юриста. Це означає, що Ваше питання, незалежно від складності, буде вирішене якісно, в домовлений строк і без додаткових витрат.

Ми дбаємо про власну ділову репутацію і твердо дотримуємося принципу: «Клієнт завжди правий!». А це значить, що взяті на себе зобов’язання, ми виконуємо так, щоб після знайомства з нами, Ви із задоволенням рекомендували юридичну компанію “Львівський міст” своїм діловим партнерам і близьким особам.

Кожен юрист, який працює в штаті нашої компанії, має бездоганну репутацію, величезну практику і ґрунтовні знання у всіх правових галузях. Якщо вам знадобиться сімейний адвокат, юрист для вирішення трудового або страхового спору, фахівець з кредитів або Ви просто хочете уточнити деталі співпраці з нашою компанією,- зв’яжіться з нами за контактами, вказаними на сайті.

Основні факти:

 • 2002 – початок діяльності і праця в сфері нерухомості
 • 2003 – розвиток до супроводу будівництва будівель і споруд
 • 2005 – долучення галузі правового обслуговування закладів та мереж громадського харчування
 • 2006 – розвиток галузі супроводу корпоративного управління. Окрім цього, розвиток галузі супроводу документації для отримання:
  – ліцензій
  – патентів
  – дозволів
 • 2008 – розвиток галузі, що пов’язана з банківською діяльністю, – як зі сторони боржника, так і кредитора
 • 2009 – розвиток галузі, яка пов’язана зі стягненням заборгованості та супроводу виконавчих проваджень
 • 2013 – розвиток галузі супроводу спортивно-відпочинкового бізнесу
 • 2014 – розвиток галузі, яка пов’язана з діяльністю Збройних Сил України, а також з відстоюванням прав військовослужбовців та членів їх сімей

 

Наше членство

Замовити зворотній дзвінок Зателефонувати Нам
×
Замовити зворотній дзвінок