Зателефонуйте нам! Працюємо з 8:00 до 21:00 *
Дзвінки з невідкладних питань приймаються цілодобово

+(380) 63 80 80 444
Передзвоніть мені

Безкоштовна юридична допомога учасникам АТО та переселенцям

Юридична фірма “Львівський міст” надає безкоштовну юридичну допомогу, консультації та підтримку воїнам АТО та їх родинам. Після мобілізації виникає безліч питань, на які ми з радістю дамо відповідь.

Ми допоможемо Вам в оформленні пільг, компенсацій та будь-яких інших необхідних документів. Також наші кваліфіковані адвокати здійснять представництво учасників АТО в суді та інших органах влади.

Компанія “Львівський міст” надає  також безкоштовну правову допомогу переселенцям. Ми займаємось відновленням документів та консультуємо з будь-яких питань.

Будемо раді Вам допомогти!

Юридична допомога АТО

Пам’ятка учасникам АТО:

Мобілізація та демобілізація: мобілізація проводилася згідно з Указами Президента №303/2014 від 17.03.2014, №454/2014 від 06.05.2014, № 607/2014 від 21.07.2014, № 15/2015 від 14.01.2015. Демобілізовані будуть військовослужбовці після спливу року з дня набрання чинності наказу про їх мобілізацію на підставі указів Президента про демобілізацію.

Допомога пораненим: військовослужбовцям, які отримали поранення (контузію, травму або каліцтво) під час виконання обов’язків військової служби, держава зобов’язана виплатити грошову компенсацію. Розмір грошової виплати залежить від серйозності поранення, відсотку втрати працездатності та групи інвалідності. Для отримання виплати важливо мати довідку про обставини травми – документ, що підтверджує зв’язок поранення з виконанням обов’язку військової служби.

Виплата сім’ям загиблих: сім’я, батьки та утриманці військовослужбовців, які загинули в АТО, мають право на одноразову виплату у розмірі 689 тисяч гривень, на отримання коштів на поховання та оформлення пенсії по втраті годувальника.

Компенсація заробітної плати: за всіма громадянами, які призвані під час мобілізації на військову службу, зберігаються місце роботи, посада, компенсується із державного бюджету середній заробіток, але не більше, ніж за рік.

Отримання земельних ділянок: учасники бойових дій та інваліди війни мають першочергове право на отримання земельних ділянок: для ведення особистого селянського господарства, для ведення садівництва, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для індивідуального дачного будівництва, для будівництва індивідуальних гаражів у межах норм, передбачених законодавством.

Забезпечення житлом:  учасники бойових дій та інваліди війни мають право на першочергове забезпечення житлом в порядку просування квартирної черги та за умови необхідності поліпшення житлових умов.

Банки та кредити: військовослужбовці, які беруть участь в АТО, звільняються від сплати відсотків за кредитом, штрафів та пені на весь період їхнього перебування у складі Збройних Сил України.

Пільги учасникам бойових дій та інвалідам війни: права на знижку за проїзд громадським транспортом, на знижку для оплати комунальних послуг, на безкоштовне отримання ліків та медичне обслуговування у випадках, передбачених законодавством.

Замовити зворотній дзвінок Зателефонувати Нам
×
Замовити зворотній дзвінок